-
Відкриті торги
-
КЕП
Комутатор Cisco C9300-24T-A Full L3 + 10G
214 572.90
UAH з ПДВ
Номер:
2e14c34fb1dd4a0e82c6cf5703495661
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-09-006231-c-b1
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04052784
-
Контактна особа:
Шкарбуль Ірина Вадимівна +380972912312 irina.shkarbul@mariupolrada.gov.ua
-
Адреса:
87500, Україна, Донецька область, Маріуполь, пр. Миру, 70
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "НЕТВЕЙВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37470306
-
Контактна особа:
Юлія Нечипорук +380443590550 sale@netwave.com.ua
-
Адреса:
04112, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ АВІАКОНСТРУКТОРА ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО, будинок 8
Класифікатор ДК 021:2015:
32420000-3 Мережеве обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
663
Дата підписання:
23.10.2020 00:00
Період дії договору:
23.10.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
214 572.90 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 35 762.15 UAH)
Оплачено:
214 572.90 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 35 762.15 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комутатор Cisco C9300-24T-A Full L3 + 10G
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 21.12.2020