-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
обстеження, оновлення та відновлення геодезичних пунктів Державної геодезичної мережі
4 614 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
5fe3850931324cabb86e132732936f5d
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-21-000039-a-a1
Замовник:
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39411771
-
Контактна особа:
Віталій Будченко +380442993565 budchenko@land.gov.ua http://land.gov.ua/
-
Адреса:
03151, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Народного Ополчення, буд. 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
Державне підприємство "Науково-дослідний інститут геодезії і картографії"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24102001
-
Контактна особа:
Зонь Світлана Олексіївна +380442870684 zon@gki.com.ua http://www.gki.com.ua
-
Адреса:
03150 , Україна, Київська область, Київ, 03150, м.Київ, Печерський район, вул. Велика Васильківська, будинок 69
Класифікатор ДК 021:2015:
71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїАналіз за цим CPV
Номер договору:
64-Г
Дата підписання:
20.10.2020 10:00
Період дії договору:
20.10.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
4 614 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 769 000.00 UAH)
Оплачено:
4 614 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 769 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
обстеження, оновлення та відновлення геодезичних пунктів Державної геодезичної мережі
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 14.12.2020
Місце постачання
03151, Україна, Київська область, місто Київ, вул. Народного Ополчення, 3. Приймання-передача наданих послуг буде здійснюватись за адресою замовника. Безпосереднє місце надання послуг – територія України в її адміністративних межах
На карті
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
Держгеокадастр
IBAN:UA698201720343150003000089699
ДП НДІГК
IBAN:UA443226690000026000300823065
Сума
2871196.56 UAH
Статус
Оплачений
29.12.2020 16:25
Док-ти
1
Держгеокадастр
IBAN:UA698201720343150003000089699
ДП НДІГК
IBAN:UA443226690000026000300823065
Сума
1742803.44 UAH
Статус
Оплачений
17.12.2020 12:53
Док-ти
1
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
66faa6787e1a44b1a59aa5704d0c66cf
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Керуючись статтею 651 Цивільного кодексу України, статтею 188 Господарського кодексу України, пунктами 12.2, 12.3, 12.7 договору про надання послуг від 20 жовтня 2020 № 64-Г, Замовник та Виконавець уклали додаткову угоду до договору про надання послуг від 20 жовтня 2020 № 64-Г про таке: у Додатках № № 1 – 3 Договору в реквізитах Виконавця букви і цифри «IBAN UA4432266926000300823065» замінити на букви і цифри «IBAN UA443226690000026000300823065»
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
20.10.2020 17:00
Статус:
Опубліковано