-
Відкриті торги
-
КЕП
Придбання електрокардіографів 12-ти канальних
308 520.00
UAH без ПДВ
Номер:
c401733e689a4723bc683497d957f5b7
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-07-004505-b-a1
Замовник:
ПЕТРИКІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23642586
-
Контактна особа:
Тетяна Куліш +380972178770 305buh@gmail.com
-
Адреса:
51800, Україна, Дніпропетровська область, Петриківський р-н, смт Петриківка, пр-т Петра Калнишевського, буд. 69
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "УКР ДІАГНОСТИКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38517622
-
Контактна особа:
Сидоренко Тетяна Вадимівна +380503115824 tatyana.sidorenko@ukrdiagnostika.ua
-
Адреса:
01034, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Рейтарська, будинок 18/11 літ. А
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
21/10-2020
Дата підписання:
21.10.2020 08:27
Період дії договору:
21.10.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
308 520.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Придбання електрокардіографів 12-ти канальних
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 01.12.2020
Місце постачання
51800, Україна, Дніпропетровська область, смт Петриківка, проспект Петра Калнишевського, 69
На карті
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
Петриківська райдержадміністрація
IBAN:UA218201720344211010105015622
ТОВ "Укр Дiагностика"
IBAN:UA663223130000026005010068335
Сума
308520.00 UAH
Статус
Оплачений
09.11.2020 11:50
Док-ти
1