-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул.Нарцисова в с.Кіреші Хустської міської ради Закарпатської області
Мова(мови), якою (яким) повинні готуватися тендерна пропозиція - Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. Більш детально про мову тендерної пропозиції викладено в тенлерній документації
4 748 569.20
UAH з ПДВ
Номер:
01bfcebed6e84164a96f2dbf58ee81f5
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-08-002116-c-b1
Замовник:
Виконавчий комітет Хустської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04053714
-
Контактна особа:
Гуменюк Наталія Олександрівна +380314243706 gumenyknata@i.ua https://khust-miskrada.gov.ua
-
Адреса:
90400, Україна, Закарпатська область, Хуст, Закарпатська область, м.Хуст, вул.900-річчя Хуста,27
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ПП "СТІК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31072342
-
Контактна особа:
Ярослав Дюгов +0312615613 stik.uz@ukr.net
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ВУЛИЦЯ МАЛИНОВА, будинок 25
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Опис:
Мова(мови), якою (яким) повинні готуватися тендерна пропозиція - Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. Більш детально про мову тендерної пропозиції викладено в тенлерній документації
Номер договору:
347
Дата підписання:
16.10.2020 00:00
Період дії договору:
16.10.2020 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
4 748 569.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 791 428.20 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул.Нарцисова в с.Кіреші Хустської міської ради Закарпатської області
Кількість
1 роб.
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
90400, Україна, Закарпатська область, Хуст, Нарцисова с.Кіреші Хустської міської ради
На карті
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
5673d2f909b647108a5df17f934446b2
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшення суми бюджетних призначень на 8000,00грн.
Номер додаткової угоди:
01
Дата внесення змін до договору:
28.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
7809278a3a904ce1a0a3e566e52bcdb9
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
збільшення суми бюджетних призначень на 988 000,00 гривень
Номер додаткової угоди:
02
Дата внесення змін до договору:
23.02.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
6ef8dddb959b4ccb89fcf8a75950e5c8
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії договору (через документально підтверджені об’єктивні обставини)
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода 02 від 30.12.2021
Дата внесення змін до договору:
01.09.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
d077488470c14babb20838d6a73f8929
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Враховуючи фінансову спроможність Замовника Сторони вирішили визначити обсяг робіт за основним договором у 2022 році. Сторони дійшли згоди та визначили, що у 2022 році обсяг виконання робіт складає 4 736 569,20 грн.
Номер додаткової угоди:
03
Дата внесення змін до договору:
05.09.2022 00:00
Статус:
Опубліковано