-
Відкриті торги
-
КЕП
(Ноутбуки) Код згідно ДК 021:2015 (CPV:2008 ) - 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
257 634.00
UAH з ПДВ
Номер:
ee39a8603e3246af81051e086a93b805
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-08-008395-b-b1
Замовник:
Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37501684
-
Контактна особа:
Мєджидова Світлана Віталіївна +380445466890 ruodesn@ukr.net http://ruodesn.gov.ua
-
Адреса:
02217, Україна, м. Київ, Київ, вул. Закревського, 15-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "МАЙВЕР КОНСАЛТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41783730
-
Контактна особа:
МАЙВЕР КОНСАЛТ +380631421220 majverkonsalt@gmail.com
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, м.Київ, БУЛЬВАР ЛЕСІ УКРАЇНКИ, будинок 21
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Номер договору:
141
Дата підписання:
16.10.2020 00:00
Період дії договору:
16.10.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
257 634.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 42 939.00 UAH)
Оплачено:
257 634.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 42 939.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
(Ноутбуки) Код згідно ДК 021:2015 (CPV:2008 ) - 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість
13 штуки
Період постачання
до 30.11.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
e06b16b412e543b3906d6a0ad429ebb0
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Сторони вирішили внести зміни до Договору та викласти пункт 2.1. в новій редакції: «Ціна Договору визначена в межах бюджетного призначення та на основі специфікації (Додаток 1 до Договору), що є невід’ємною частиною Договору, та складає 257 634 грн. 00 коп. (двісті п’ятдесят сім тисяч шістсот тридцять чотири грн. 00 коп.): - за рахунок коштів місцевого бюджету – 128 516 грн. 00 коп., - за рахунок субвенції – 129 118 грн. 00 коп., в тому числі ПДВ – 20% - 42 939 грн. 00 коп. (сорок дві тисячі дев’ятсот тридцять дев’ять грн. 00 коп.).
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
21.10.2020 00:00
Статус:
Опубліковано