-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб (шкільні автобуси, спеціалізовані для перевезення школярів) (за ДК 021:2015 – код 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб)
9 250 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
4118b24eddc247aba03b48208988ac11
Ідентифікатор договору:
UA-2020-06-15-004342-c-c2
Замовник:
КП Кам'янської міської ради "Кам'янське автотранспортне підприємство 042802"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03341701
-
Контактна особа:
Дехтяр Ольга Володимирівна +380569568935 katp042802@i.ua
-
Адреса:
51905, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам'янське, вулиця Дальня, будинок 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ТД ДИНАТ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38293839
-
Контактна особа:
ТОВ "ТД ДИНАТ ГРУП" +380677809093 DINATTENDER@GMAIL.COM http://dinatgroup.com.ua/
-
Адреса:
02094, Україна, Київська область, Київ, 02094, м.Київ, ВУЛИЦЯ ПОПУДРЕНКА, будинок 52
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Номер договору:
41/10
Дата підписання:
16.10.2020 00:00
Період дії договору:
16.10.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
9 250 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 541 666.67 UAH)
Причини розірвання договору:
договір не розірвано, втратив чинність 31.12.2020року
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб (шкільні автобуси, спеціалізовані для перевезення школярів) (за ДК 021:2015 – код 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб)
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.12.2020