-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт і реставрація (45453000-7 за ДК 021:2015)
3 445 224.93
UAH з ПДВ
Номер:
fcc592b024ce4b9a8080f12923a1922b
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-04-004300-b-c1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №5" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993730
-
Контактна особа:
Гузь Володимир Ігорович 0442498025 GYZVGPB5@GMAIL.COM http://5roddom.com.ua
-
Адреса:
03037, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ЛОБАНОВСЬКОГО ВАЛЕРІЯ, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПРАТ "БКБМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05408059
-
Контактна особа:
Терещенко Ольга Юріївна +380674623804 pvhbkbm@ukr.net
-
Адреса:
08300, Україна, Київська область, м. Бориспіль, вул.Запорізька, 16
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
8/10-20
Дата підписання:
08.10.2020 00:00
Період дії договору:
08.10.2020 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
3 445 224.93 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 574 204.16 UAH)
Оплачено:
3 445 224.93 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 574 204.16 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
"Капітальний ремонт приміщень КДЛ з улаштуванням блоку ПЛР Комунального некомерційного підприємства «Київський міський пологовий будинок №5»
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 30.04.2021
Внесені зміни
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
3ecdb852aed946429b3d3c858bd7d7f3
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до п. 4 ч. 5 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі», керуючись пп. 6.7.4 та 6.7.5 п. 6.7 Договору
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
27.11.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
b30ef3f77e8d404a8ff09fac11cefa53
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
п.п.4 п.5 ст. 41 Закону України "Про публічні закупівлі"
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
18.01.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
54015eeb8d8c4c1a9e0da136e70578cd
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшення обсягів робіт без зміни ціни договорру
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
16.03.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
8f8b0d36a77d4255961e6a3788d89160
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
п.4 ч.5 ст. 41 Закону України "Про публічні закупівлі"
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
29.03.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
88d8c1b8a5b04504bfc430147ca45562
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
п. 5 ч. 5 ст. 41 Закону України "Про публічні закупівлі"
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
30.04.2021 00:00
Статус:
Опубліковано