-
Відкриті торги
-
КЕП
Засоби за доглядом за малюками (підгузки) якісними характеристиками Pampers, Haggis, Libero або аналог
51 157.00
UAH з ПДВ
Номер:
a374c6f8af25471e88ba77a6a5b25519
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-25-002004-a-a1
Замовник:
КЗ КОР "Спеціалізований обласний будинок дитини м.Боярка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994681
-
Контактна особа:
Тетяна Гомола +380459840791 d.rebenka-boyarka@meta.ua
-
Адреса:
08150, Україна, Київська область, Києво-Святошинський р-н, м. Боярка, Вул. ХРЕЩАТИК, 111
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "БРІЗЗО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41853802
-
Контактна особа:
Карноза Світлана +380503106239 KARNOZA@UNIGRAN.UA https://brezzo.com.ua
-
Адреса:
Україна, 11601, Житомирська обл., місто Малин, ВУЛИЦЯ КРИМСЬКОГО, будинок 118
Класифікатор ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Номер договору:
52
Дата підписання:
29.09.2020 09:00
Період дії договору:
29.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
51 157.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 8 526.17 UAH)
Оплачено:
51 157.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 8 526.17 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Засоби за доглядом за малюками (підгузки) якісними характеристиками Pampers, Haggis, Libero або аналог
Кількість
17000 штуки
Період постачання
25.09.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
08154, Україна, Київська область, Боярка, вул. Хрещатик, 111, Києво-Святошинський р-н, м. Боярка, Київська область, Україна, 08154
На карті