• Відкриті торги
  • КЕП

Металопластикові двері

Металопластикові двері

166 900.00 UAH з ПДВ
Номер: c4a785ba0e6945be9fbbc10ee78d14b3
Ідентифікатор договору: UA-2020-08-14-003757-c-b1
Замовник: Національний університет біоресурсів і природокористування України
Постачальник: ТОВ "ІНТЕР-НОРМ"
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Опис: Металопластикові двері
Номер договору: 484
Дата підписання: 25.09.2020 10:00
Період дії договору: 25.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору: 166 900.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 27 816.67 UAH)
Оплачено: 166 900.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 27 816.67 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Металопластикові двері
Код ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
Кількість 16 штуки
Період постачання до 25.09.2020
Місце постачання 03041, Україна, м. Київ, м. Київ, провулок Сільськогосподарський, 6 На карті