-
Відкриті торги
-
КЕП
Фармацевтична продукція (Ліки - препарати для наркозу)
29 999.94
UAH без ПДВ
Номер:
1dd84dd194be4a09baa0099af06f4147
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-21-007881-a-b1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Маріупольської міської ради «Маріупольський міський пологовий будинок»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990619
-
Контактна особа:
Сніжанна Качановська +380985715309 roddom.2@ukr.net
-
Адреса:
87502, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Пашковського, буд. 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "МЕД ФАРМ ТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42263098
-
Контактна особа:
Ольга Єрмілова +380675589621 medfarmtradeuk@gmail.com
-
Адреса:
85500, Україна, Донецька область, Великоновосілківський район, селище міського типу Велика Новосілка, ВУЛИЦЯ ЯНІСОЛЬСЬКА, будинок 146
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору:
№28-Ф
Дата підписання:
28.09.2020 16:02
Період дії договору:
28.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
29 999.94 UAH без ПДВ
Оплачено:
26 116.90 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Атропіну сульфат Розчин для ін’єкцій 1мг/мл 1мл №10
×
-
МНН:
atropine Atropine
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2020
Пропофол розчин для ин'єкцій 10 мг/мл 20мл №5
×
-
МНН:
propofol Propofol
Кількість
15 упаковка
Період постачання
до 31.12.2020
Тіопентал натрій Ліофілізат для/р-ну для ин'єкцій 1г
×
-
МНН:
thiopental Thiopental
Кількість
80 Флакон
Період постачання
до 31.12.2020
Тракріум Розчин для ін’єкцій 10мг/мл 2,5мл, №5
×
-
МНН:
atracurium Atracurium
Кількість
8 упаковка
Період постачання
до 31.12.2020
Тракріум Розчин для ін’єкцій 10мг/мл 2,5мл, №5
×
-
МНН:
atracurium Atracurium
Кількість
8 упаковка
Період постачання
до 31.12.2020
Дитилін Розчин для ін`єкцій, 20 мг/мл 5 мл № 10
×
-
МНН:
suxamethonium Suxamethonium
Кількість
75 упаковка
Період постачання
до 31.12.2020