-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з незалежної оцінки майна (79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління)
3 810.00
UAH без ПДВ
Номер:
5539f58c20084711b4d84e4adad77f98
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-17-008246-a-b1
Замовник:
АТ "Укрпошта"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Контактна особа:
Ілона Вархомій +380443232078 varkhomii-ii@ukrposhta.ua https://www.ukrposhta.ua/ua/zakupivli
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "САНТ-2000"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31024094
-
Контактна особа:
Кралік Тетяна 380504420544, 380504420544 kralik.tanya@gmail.com
-
Адреса:
02099, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ САНАТОРНА, будинок 18, квартира 245
Класифікатор ДК 021:2015:
79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управлінняАналіз за цим CPV
Номер договору:
280920-03/128Пі
Дата підписання:
28.09.2020 15:08
Період дії договору:
28.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
3 810.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
3 810.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з незалежної оцінки майна
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020