-
Відкриті торги
-
КЕП
Портативні комп’ютери (ноутбуки), персональні комп’ютери в зборі
331 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
1eb21f3719af48c2b44565cb1f5ac61b
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-21-008065-a-b1
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЗАСТАВНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36752460
-
Контактна особа:
Василь Джус +380995466302 itcentre@i.ua
-
Адреса:
59400, Україна, Чернівецька область, Заставнівський р-н., м. Заставна, вул. Незалежності, буд. 88
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "ТОМУСЯК ЮЛІЯ ВАСИЛІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3098916845
-
Контактна особа:
Юлія Томусяк +380673811172 tomusiakjulia123@gmail.com
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, ВУЛИЦЯ РАСКОВОЇ, будинок 1, квартира 1
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Номер договору:
314
Дата підписання:
21.09.2020 11:43
Період дії договору:
21.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
331 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
331 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Портативні комп’ютери (ноутбуки), персональні комп’ютери в зборі
Кількість
6 найменувань
Період постачання
до 31.12.2020