-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 "39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування"
959 839.20
UAH з ПДВ
Номер:
22a08a333b024030b4e4530b292ad6fe
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-03-004871-a-b2
Замовник:
ОПОРНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД"ЧЕРВОНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ЧЕРВОНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20409234
-
Контактна особа:
Віталій Семеняк +380984208912 chshkolaooz@ukr.net
-
Адреса:
13434, Україна, Житомирська область, Андрушівський район, селище міського типу Червоне, вул. Кооперативна, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ МАРЕСТО УКРАЇНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
41189553
-
Контактна особа:
Коптюх Олена Миколаївна +380443836852 kozyrskaya_tm@maresto.ua
-
Адреса:
03037, Україна, м. Київ, Київ, проспект Лобановського Валерія, будинок 56
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Номер договору:
35
Дата підписання:
23.09.2020 11:55
Період дії договору:
23.09.2020 00:00 - 30.12.2020 00:00
Сума договору:
959 839.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 159 973.20 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 "39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування"
Кількість
23 штуки
Період постачання
31.08.2020 - 02.11.2020
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
8cb4d3ddc55c48e38a7e031e62c4300c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У випадку поставки товару з порушенням вимог щодо асортименту та кількості, постачальник зобов"язаний протягом 10 календарних днів допоставити товар.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
23.09.2020 15:27
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
610fe25227d0493ea66592177da26098
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
строк поставки продовжено до 10 грудня 2020 року
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
20.11.2020 11:20
Статус:
Опубліковано