-
Відкриті торги
-
КЕП
послуги з розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель в межах населеного пункта с.Тернуватка Недайводської сільської ради
233 284.26
UAH без ПДВ
Номер:
89e0f78f2ecc4ca69ed3c8d44c83f270
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-17-003297-a-b1
Замовник:
Недайводська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04339876
-
Контактна особа:
Марина Гайдарь +380674981032 marina1988g@ukr.net
-
Адреса:
53012, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький р-н, с. Недайвода, вул. Рората, 103
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ Крікон-ГЕО
×
-
Код ЄДРПОУ:
33874519
-
Контактна особа:
Панченко Галина Миколаївна +380564049649 krikongeo@ukr.net
-
Адреса:
50011, Україна, Дніпропетровська область, місто, Кривий Ріг, вул. Світлогірська, 74
Класифікатор ДК 021:2015:
71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
29
Дата підписання:
21.09.2020 08:30
Період дії договору:
21.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
233 284.26 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель в межах населеного пункта с.Тернуватка Недайводської сільської ради
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 25.12.2020
Місце постачання
53012, Україна, Дніпропетровська область, с. Недайвода, вул. Рората, буд. 103 (територія с. Тернуватка Недайводської сільської ради)
На карті
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
Недайводська с\р
IBAN:UA508201720344251007100043989
ТОВ "Крiкон - ГЕО"
IBAN:UA383223130000026003000010298
Сума
233284.26 UAH
Статус
Оплачений
10.12.2020 10:46
Док-ти
1
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
be3484431c6243dbbb0ee005fdee2f7d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення технічних характеристик в договорі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
03.12.2020 09:11
Статус:
Опубліковано