-
Відкриті торги
-
КЕП
16310000-1 Косарки
105 189.98
UAH з ПДВ
Номер:
9fe281f4c5ab466c85a3e6efe2dc20de
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-12-002247-a-b1
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ЮЖНИЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04704790
-
Контактна особа:
Сергій Павлович Ковшар +380487507360 comtender@port-yuzhny.com.ua
-
Адреса:
65481, Україна, Одеська область, місто Южне, ВУЛИЦЯ БЕРЕГОВА, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ "інструмент-Центр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32533675
-
Контактна особа:
Зінченко Наталія Миколаївна 380444970720, 380676134068,380676114813,380676207222 instrument.m@gmail.com
-
Адреса:
72313, Україна, Запорізька область, Мелітополь, проспект 50-річчя Перемоги, 32
Класифікатор ДК 021:2015:
16310000-1 КосаркиАналіз за цим CPV
Номер договору:
Т/СН-177/20
Дата підписання:
21.09.2020 08:33
Період дії договору:
21.09.2020 00:00 - 01.01.2021 00:00
Сума договору:
105 189.98 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 17 531.66 UAH)
Оплачено:
105 189.98 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 17 531.66 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мотокоса HUSQVARNA 545RX ( або еквівалент)
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 01.01.2021