-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 «14410000-8 Кам’яна сіль» «Сіль технічна (помел №3)»
797 999.00
UAH з ПДВ
Номер:
eed48fd9f9b94f2296ad0526ca85a88a
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-31-004558-c-b1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАРІУПОЛЬАВТОДОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40940113
-
Контактна особа:
Інна Чаус +380677851464 avtodor.chaus@mariupolrada.gov.ua
-
Адреса:
87500, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, провулок Банний, буд.5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "Склосервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32788010
-
Контактна особа:
Станислав Кляхин +380987149127,+380503672495 com@glass.dn.ua
-
Адреса:
87515, Україна, Донецька область, Мариуполь, вул. Гавань Шмідта,12
Класифікатор ДК 021:2015:
14410000-8 Кам’яна сільАналіз за цим CPV
Номер договору:
349
Дата підписання:
11.09.2020 13:43
Період дії договору:
11.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
797 999.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 132 999.83 UAH)
Оплачено:
797 991.58 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 132 998.60 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 «14410000-8 Кам’яна сіль»
«Сіль технічна (помел №3)»
Кількість
700 тонни
Період постачання
до 31.10.2020
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
10ade30ddcb745d4a333973a6a6feb08
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення якості предмета закупівлі за умови, що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
11.09.2020 13:58
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
a7f0591f178e4daab23cd5a073501761
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
продовження строку виконання зобов’язань щодо передачі товару
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
05.11.2020 11:31
Статус:
Опубліковано