-
Відкриті торги
-
КЕП
Обладнання для їдальні (харчоблоку) Мелітопольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 Мелітопольської міської ради Запорізької області
832 642.00
UAH без ПДВ
Номер:
dc3eb26780f043b399e2914beea59137
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-22-002558-a-c1
Замовник:
Управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02136092
-
Контактна особа:
Джаним Микола Степанович +380619444339 elektronizakupivli@mail.ua
-
Адреса:
72313, Україна, Запорізька область, Місто Мелітополь, Вулиця Осипенко, 96
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КАРАЄВ СТАНІСЛАВ ЮРІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3148912310
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КАРАЄВ СТАНІСЛАВ ЮРІЙОВИЧ 380671926918 Skifprom@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 72304, Запорізька обл., місто Мелітополь, ВУЛИЦЯ СКІФСЬКА, будинок 11
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Номер договору:
464
Дата підписання:
27.08.2020 00:00
Період дії договору:
27.08.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
832 642.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
832 642.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Піч пароконвекціктомат (Джерела фінансування закупівлі: кошти освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, кошти місцевого бюджету (співфінансування))
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.08.2020
Місце постачання
72306, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, вул. Михайла Оратовського, 147
На карті
Сковорода перекидна (Джерела фінансування закупівлі: кошти освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, кошти місцевого бюджету (співфінансування))
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.08.2020
Місце постачання
72306, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, вул. Михайла Оратовського, 147
На карті
Плита конфоркова (Джерела фінансування закупівлі: кошти освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, кошти місцевого бюджету (співфінансування))
Кількість
2 одиниця
Період постачання
до 31.08.2020
Місце постачання
72306, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, вул. Михайла Оратовського, 147
На карті
Котел (Джерела фінансування закупівлі: кошти освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, кошти місцевого бюджету (співфінансування))
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.08.2020
Місце постачання
72306, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, вул. Михайла Оратовського, 147
На карті
Лінія роздавальна в комплекті (Джерела фінансування закупівлі: кошти освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, кошти місцевого бюджету (співфінансування))
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.08.2020
Місце постачання
72306, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, вул. Михайла Оратовського, 147
На карті
Камера низькотемпературна (Джерела фінансування закупівлі: кошти освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, кошти місцевого бюджету (співфінансування))
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.08.2020
Місце постачання
72306, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, вул. Михайла Оратовського, 147
На карті
Шафа холодильна середньотемпературна (Джерела фінансування закупівлі: кошти освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, кошти місцевого бюджету (співфінансування))
Кількість
3 одиниця
Період постачання
до 31.08.2020
Місце постачання
72306, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, вул. Михайла Оратовського, 147
На карті
Машина для очищування овочів (Джерела фінансування закупівлі: кошти освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, кошти місцевого бюджету (співфінансування))
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.08.2020
Місце постачання
72306, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, вул. Михайла Оратовського, 147
На карті
М'ясорубка (Джерела фінансування закупівлі: кошти освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, кошти місцевого бюджету (співфінансування))
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.08.2020
Місце постачання
72306, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, вул. Михайла Оратовського, 147
На карті
Машина універсальна кухонна (привод) в комплекті (Джерела фінансування закупівлі: кошти освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, кошти місцевого бюджету (співфінансування))
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.08.2020
Місце постачання
72306, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, вул. Михайла Оратовського, 147
На карті
Міксер планетарний (Джерела фінансування закупівлі: кошти освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, кошти місцевого бюджету (співфінансування))
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.08.2020
Місце постачання
72306, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, вул. Михайла Оратовського, 147
На карті
Тістомісильна машина (Джерела фінансування закупівлі: кошти освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, кошти місцевого бюджету (співфінансування))
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.08.2020
Місце постачання
72306, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, вул. Михайла Оратовського, 147
На карті
Універсальна посудомийна машина в комплекті (Джерела фінансування закупівлі: кошти освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, кошти місцевого бюджету (співфінансування))
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.08.2020
Місце постачання
72306, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, вул. Михайла Оратовського, 147
На карті
Ванна мийна 1500х700х850 (Джерела фінансування закупівлі: кошти освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, кошти місцевого бюджету (співфінансування))
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.08.2020
Місце постачання
72306, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, вул. Михайла Оратовського, 147
На карті
Ванна мийна 1200х600х850 (Джерела фінансування закупівлі: кошти освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, кошти місцевого бюджету (співфінансування))
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.08.2020
Місце постачання
72306, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, вул. Михайла Оратовського, 147
На карті
Стіл з мийними ваннами 2400х600х850 (Джерела фінансування закупівлі: кошти освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, кошти місцевого бюджету (співфінансування))
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.08.2020
Місце постачання
72306, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, вул. Михайла Оратовського, 147
На карті
Стіл з мийними ваннами 1900х600х850 (Джерела фінансування закупівлі: кошти освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, кошти місцевого бюджету (співфінансування))
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.08.2020
Місце постачання
72306, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, вул. Михайла Оратовського, 147
На карті
Стіл з мийними ваннами 1200х600х850 (Джерела фінансування закупівлі: кошти освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, кошти місцевого бюджету (співфінансування))
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.08.2020
Місце постачання
72306, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, вул. Михайла Оратовського, 147
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
317d1c15b8e44241a962bd2889c917f6
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшено обсяги закупівлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
27.08.2020 00:00
Статус:
Опубліковано