-
Відкриті торги
-
КЕП
НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ за кодом СРV за ДК 021:2015 80522000-9 (Організація та проведення семінарів, форумів, нарад, конференцій тощо з питань розвитку туризму в місті Києві, а саме: організація та проведення «Жіночого туристичного форуму «Tourism Women Forum»)
Договір №15/2020 від 21.08.2020 укладений між Управлінням туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАШТ ІВЕНТ СЕРВІС» про надання послуг - НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ за кодом СРV за ДК 021:2015 80522000-9 (Організація та проведення семінарів, форумів, нарад, конференцій тощо з питань розвитку туризму в місті Києві, а саме: організація та проведення «Жіночого туристичного форуму «Tourism Women Forum»)
148 900.00
UAH з ПДВ
Номер:
9656686963904e75a43c1d56523bcdae
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-14-003352-b-b1
Замовник:
Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
41492529
-
Контактна особа:
Калганов Дмитро Олександрович 000445299399 kyivtourism@kmda.gov.ua
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Хрещатик, 12 літера А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КАШТ ІВЕНТ СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37395753
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КАШТ ІВЕНТ СЕРВІС" +380442225282 info@kasht.com.ua http://www.kasht.com.ua
-
Адреса:
Україна, 03194, м.Київ, БУЛЬВАР КОЛЬЦОВА, будинок 1 А
Класифікатор ДК 021:2015:
80520000-5 Навчальні засобиАналіз за цим CPV
Опис:
Договір №15/2020 від 21.08.2020
укладений між Управлінням туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та
ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАШТ ІВЕНТ СЕРВІС»
про надання послуг - НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ за кодом СРV за ДК 021:2015 80522000-9 (Організація та проведення семінарів, форумів, нарад, конференцій тощо з питань розвитку туризму в місті Києві, а саме: організація та проведення «Жіночого туристичного форуму «Tourism Women Forum»)
Номер договору:
15/2020
Дата підписання:
21.08.2020 10:00
Період дії договору:
21.08.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
148 900.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 24 816.67 UAH)
Оплачено:
148 900.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 24 816.67 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ за кодом СРV за ДК 021:2015 80522000-9 (Організація та проведення семінарів, форумів, нарад, конференцій тощо з питань розвитку туризму в місті Києві, а саме: організація та проведення «Жіночого туристичного форуму «Tourism Women Forum»)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації