-
Відкриті торги
-
КЕП
Тверде паливо
487 150.00
UAH без ПДВ
Номер:
84d392d0a3a34190a94b907a91fc1840
Ідентифікатор договору:
UA-2020-06-24-011164-a-a1
Замовник:
Сектор освіти Первомайської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144915
-
Контактна особа:
Гулька Яна Сергіївна +380937411454 osvita220517@gmail.com
-
Адреса:
55222, Україна, Миколаївська область, Первомайський район селище міського типу Підгородна, вулиця Шкільна, 88
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ТРИЕНЕРДЖІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43354699
-
Контактна особа:
Суховій Людмила Василівна +380963726443 3energy.od@gmail.com
-
Адреса:
65025, Україна, Одеська область, місто Одеса, 19-й км Старокиївської дороги, будинок 4, офіс 305
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
226/20
Дата підписання:
05.08.2020 00:00
Період дії договору:
05.08.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
487 150.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
487 150.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тверде паливо (вугілля кам’яне ДГР (0-200)
Кількість
162 тонни
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
55200, Україна, Миколаївська область, смт. Підгородна, Заклади освіти Первомайського району
На карті
Тверде паливо (вугілля кам’яне ДГ (15-75))
Кількість
5 тонни
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
55200, Україна, Миколаївська область, смт. Підгородна, Заклади освіти Первомайського району
На карті