-
Відкриті торги
-
КЕП
Шкільні меблі
491 999.00
UAH з ПДВ
Номер:
647fb70b0b554765a72f8356b3a5cd5f
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-02-009323-a-b1
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ТА КУЛЬТУРИ БЕРЕГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42508252
-
Контактна особа:
Пухлік Анжеліка +380314125030 osvita_kultura_bmr@ukr.net http://beregovo-dec.gov.ua
-
Адреса:
90202, Україна, Закарпатська область, м. Берегове, вул. Хмельницького Богдана, буд. 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НОВІТНІ ОСВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42986448
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НОВІТНІ ОСВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ" +380677058345 nov-osv-tech@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 26331, Кіровоградська обл., Гайворонський район, село Хащувате, ВУЛИЦЯ ЧАПАЄВА, будинок 41
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Номер договору:
68
Дата підписання:
03.08.2020 13:19
Період дії договору:
03.08.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
491 999.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 81 999.83 UAH)
Оплачено:
491 999.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 81 999.83 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шкільні меблі
Кількість
601 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації