• Відкриті торги
  • КЕП

Обладнання для навчальних кабінетів

231 520.00 UAH без ПДВ
Номер: 28f6e334a8a74ef5bcdee6939efffa5f
Ідентифікатор договору: UA-2020-07-03-001539-a-b1
Замовник: Відділ освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради
Постачальник: ФОП "САХАРУК ВЕРОНІКА ВОЛОДИМИРІВНА"
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору: 194
Дата підписання: 03.08.2020 12:00
Період дії договору: 03.08.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору: 231 520.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 231 520.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Проєктор короткофокусний
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 8 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання Відповідно до документації
Багатофункціональний пристрій лазерний
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 8 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання Відповідно до документації

Внесені зміни

    Номер: 6ced32f7bd3944188c8c4c72f945ed7b
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміна реквізитів сторін
    Номер додаткової угоди: Додаткова угода №1
    Дата внесення змін до договору: 04.08.2020 08:41
    Статус:
    Опубліковано
jpg
Додаткова угода №1.jpg
p7s
sign.p7s