-
Відкриті торги
-
КЕП
Реконструкція Балківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Черешнева, 4 в с. Чемериси Барські Барського району Вінницької області
1 249 999.00
UAH з ПДВ
Номер:
17cffec46bae4f5da6b9bf69497602c1
Ідентифікатор договору:
UA-2020-06-18-002364-a-a1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство"Барський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги" Барської районної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
35599262
-
Контактна особа:
Малюгова Діана Борисівна +380980203635 barmedcentr@i.ua
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, місто Бар, вулиця Каштанова 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПП "Рослана"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31950566
-
Контактна особа:
Драчук Вадим Вікторович +380671752181 pp_roslana@ukr.net
-
Адреса:
21022, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Айвазовського, 4
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Номер договору:
01-3-15/135
Дата підписання:
27.07.2020 00:00
Період дії договору:
27.07.2020 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
1 249 999.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 208 333.17 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реконструкція Балківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Черешнева, 4 в с. Чемериси Барські Барського району Вінницької області
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
23000, Україна, Вінницька область, с. Чемериси Барські, вул. Черешнева, 4 в с. Чемериси Барські Барського району Вінницької області
На карті
Внесені зміни
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
651170424cca44119649d49465f616ff
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії договору та виконання зобов’язань щодо передання товару, виконання робіт, надання послуг (через документально підтверджені об’єктивні обставини)
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
30.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
2ec4ad41ced44507a6a0914748cdbd50
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії договору та виконання зобов’язань щодо передання товару, виконання робіт, надання послуг (через документально підтверджені об’єктивні обставини)
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
30.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
4ce618c48526453899959b39cbddf03a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони дійшли згоди внести зміни до Договору. Доповнити п.2.2 Договору. Більш детально в додатковій угоді.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
27.05.2021 00:00
Статус:
Опубліковано