-
Відкриті торги
-
КЕП
Мостіння всередині парку М.В. Гоголя в смт. Диканька (об'єкт у складі робочого проєкту "Реконструкція парку імені М.В. Гоголя в селищі міського типу Диканька Полтавської області")
3 090 284.09
UAH без ПДВ
Номер:
31d9044439bf4e0e81b4c3614a80b2da
Ідентифікатор договору:
UA-2020-06-17-001606-a-c1
Замовник:
Диканська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
21046503
-
Контактна особа:
Левченко Вадим Анатолійович +380535192601 21046503@mail.gov.ua https://dykanka-rada.gov.ua
-
Адреса:
38500, Україна, Полтавська область, смт Диканька, вул. Незалежності, 133
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "АРМАНД 77"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41421815
-
Контактна особа:
Андрій Васильович +380667787793 tovarmand77@gmail.com
-
Адреса:
39402, Україна, Полтавська область, Машівський район, селище міського типу Машівка, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 16
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
64-Т
Дата підписання:
22.07.2020 00:00
Період дії договору:
22.07.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
3 090 284.09 UAH без ПДВ
Оплачено:
3 090 284.09 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мостіння всередині парку М.В. Гоголя в смт. Диканька (об'єкт у складі робочого проєкту "Реконструкція парку імені М.В. Гоголя в селищі міського типу Диканька Полтавської області")
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 30.11.2020
Внесені зміни
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
caefa8671dbc424d8f24ce6b228db1a7
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Пункт 3.1 Договору викладено в наступній редакції: «3.1. Договірна ціна робіт, що доручена для виконання Підряднику, є твердою, і складає 3090284 (три мільйони дев’яносто тисяч двісті вісімдесят чотири) грн. 09 коп. без ПДВ.»
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
28.10.2020 00:00
Статус:
Опубліковано