• Відкриті торги
  • КЕП

Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Продукти дитячого харчування та дієтичного харчування, молочна суміш) виробнитства HIPP або аналог

140 019.60 UAH з ПДВ
Номер: 2fd5297578a94920b9b69a4a65af994f
Ідентифікатор договору: UA-2020-06-10-001867-b-a1
Замовник: КЗ КОР "Спеціалізований обласний будинок дитини м.Боярка"
Постачальник: ТОВ ХіПП Україна!
Класифікатор ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Номер договору: 38
Дата підписання: 16.07.2020 14:00
Період дії договору: 16.07.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору: 140 019.60 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 23 336.60 UAH)
Оплачено: 140 019.60 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 23 336.60 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Продукти дитячого харчування та дієтичного харчування, молочна суміш, лікувальні суміші)
Код ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами
Кількість 266 кілограм
Період постачання 06.07.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 08154, Україна, Київська область, Боярка, вул. Хрещатик, 111, Києво-Святошинський р-н, м. Боярка, Київська область, Україна, 08154 На карті