• Відкриті торги
  • КЕП

Код ДК 021:2015 - 34110000-1 Легкові автомобілі (Вантажопасажирський фургон)

978 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 47c2d2b5bf3b4cb5ada9cf555d373a89
Ідентифікатор договору: UA-2020-06-04-002284-c-c1
Замовник: ПАТ Запоріжжяобленерго
Постачальник: ТОВ «Богдан-Авто Запоріжжя»
Класифікатор ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Номер договору: 440720
Дата підписання: 20.07.2020 00:00
Період дії договору: 20.07.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору: 978 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 163 000.00 UAH)
Оплачено: 978 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 163 000.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вантажопасажирський фургон
Код ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобілі
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 69035, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Волгоградська, 25 На карті