-
Відкриті торги
-
КЕП
Яйця курячі свіжі, не нижче І кат.
135 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
81bd09e49836407cae585f36fae3a94a
Ідентифікатор договору:
UA-2017-01-27-000755-a-c1
Постачальник:
МПП "Ритм"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24756872
-
Контактна особа:
Невінчаний Микола Олександрович +380952770370 nikolaj230983@mail.ru
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, Миколаївьке шосе,5км.
Класифікатор ДК 021:2015:
03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору:
15
Дата підписання:
28.02.2017 00:00
Період дії договору:
28.02.2017 00:00 - 31.12.2017 23:59
Сума договору:
135 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 135 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Яйця курячі свіжі, не нижче І кат.
Кількість
100000 штуки
Період постачання
24.02.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
74800, Україна, Херсонська область, м. Каховка, заклади освіти м. Каховка згідно Дислокації
На карті