-
Відкриті торги
-
КЕП
Медичні матеріали
357 564.00
UAH з ПДВ
Номер:
13c06443974d46a5bc0c0f2f22a90373
Ідентифікатор договору:
UA-2020-06-03-005741-b-a1
Замовник:
УКРАЇНСЬКА МЕДИЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА АКАДЕМІЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010824
-
Контактна особа:
Хілініч Ірина +380532562330 hilinich@umsa.edu.ua http://www.umsa.edu.ua
-
Адреса:
36011, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул.Шевченка буд. 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ ПРОФІ КОМ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42434736
-
Контактна особа:
Кузьменко Віктор Володимирович +380953415303 profykom@gmail.com
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, вулиця Європейська, будинок 225, офіс 316
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Номер договору:
263
Дата підписання:
07.07.2020 10:00
Період дії договору:
07.07.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
357 564.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 26 955.90 UAH)
Оплачено:
357 564.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 26 955.90 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
"Лателюкс" композит свілового твердіння, набір (код НК 024:2019 - 38764 Світлотвердна композитна смола, що відновлює зуби)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
Caryosan (код НК 024:2019 -16709 Зубний цемент (цинку евгенол))
Кількість
4 упаковка
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
Ceramfil MOLAR универсальный (упрочненный) 25 г +15 мл (код НК 024:2019- 16704 Стоматологічний склойономірний цемент)
Кількість
4 упаковка
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
PRIME Pasta - паста для професійної гігієни (код НК 024:2019- 38785 Стоматологічний відбілювач)
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
Diapol 1,5 (Діаполь) паста полірувальна для обробки пломб ( код НК 024:2019- 38785 Стоматологічний відбілювач)
Кількість
7 упаковка
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
Dyrect XP, набор (фото.композит) (код НК 024:2019 -38762 Сплав галієвий стоматологічний)
Кількість
1 упаковка
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
Enhance, набір (код НК 024:2019 -11332 Хірургічне канульоване свердло багаторазового використання)
Кількість
2 упаковка
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
Fissurit FX (фісурний герметик) (код НК 024:2019 -31780 Герметик зубної ями / щілини)
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
Fissurit FX 2*2. 5 (код НК 024:2019 -31780 Герметик зубної ями / щілини)
Кількість
1 упаковка
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
Ftoroplen (Фторлак)(код НК 024:2019-17576 Набір для консервування зуба)
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
GLUMA Comfort Bond, однокомпонентний адгезив, 4 мл.(код НК 024:2019-35870 Дентальна композитна смола)
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
Hабір фотополімерного пломбувального матеріалу Ceram X (код НК 024:2019-38764 Світлотвердна композитна смола, що відновлює зуби)
Кількість
1 упаковка
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
Набір фотополімерного матеріалу Spectrum TPH (код НК 024:2019-38764 Світлотвердна композитна смола, що відновлює зуби)
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
KETAC-MOLAR EASYMIX MID incl. ART. 12.5 г + 8.5 мл(код НК 024:2019-16704 Стоматологічний склойономірний цемент)
Кількість
2 упаковка
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
GLASSY CEM -склоіномерний цемент для реставрації 10 г + 8 мл (код НК 024:2019-16704 Стоматологічний склойономірний цемент)
Кількість
2 упаковка
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
LATTELUX Pro 62, набір (код НК 024:2019-38764 Світлотвердна композитна смола, що відновлює зуби)
Кількість
11 упаковка
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
BaseIt (рідний компомер) прокладочний матеріал (код НК 024:2019-16182 Зубна прокладка)
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
Riva Light Cure (СІЦ фото)(код НК 024:2019-16704 Стоматологічний склойономірний цемент)
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
SINGLE BOND 2, однокомпонентний адгезив, 6 мл.(код НК 024:2019-35870 Дентальна композитна смола)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
Te-Econom Plus, універсальний композит, набір: 4 шпр. х 4 г. адгезив 5 мл, трав. Гель(код НК 024:2019-38764 Світлотвердна композитна смола, що відновлює зуби)
Кількість
8 упаковка
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
Ultra seal (фісурний герметик)(код НК 024:2019- 16704 Стоматологічний склойономірний цемент)
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
VERY-BEST, універсальний композит, набір: 9 шпр. Х 4,5 г, адгезив 7 мл, трав. Гель(код НК 024:2019-38764 Світлотвердна композитна смола, що відновлює зуби)
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
Vitremer mini kit (СІЦ)(код НК 024:2019- 16704 Стоматологічний склойономірний цемент)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
Resortin - для пломбування каналів 10 г+5мл (код НК 024:2019-36095 Матеріал пломбувальний ендодонтичний)
Кількість
1 упаковка
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
Evgetin - для пломбування каналів 14г +10 мл (код НК 024:2019-36095 Матеріал пломбувальний ендодонтичний)
Кількість
3 упаковка
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
Адгезив Prime & Bond Universal 4 мл (код НК 024:2019-16658 Адгезивний матеріал для зубних зліпків)
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
АРГЕЛАТ, набір для сріблення (код НК 024:2019-45232 Дентальний покрив для зменшення чутливості зубів)
Кількість
2 упаковка
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
Уніцем 100 гр (код НК 024:2019-16710 Стоматологічний цемент на основі фосфату цинку)
Кількість
9 штуки
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
Віск базисний 0,5 кг Латус(код НК 024:2019- 6189 Стоматологічний віск для відливання моделей)
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
Віск базисний 500 г Стома (код НК 024:2019-16189 Стоматологічний віск для відливання моделей)
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
Віск моделювальний скульптурний (код НК 024:2019-16189 Стоматологічний віск для відливання моделей)
Кількість
20 упаковка
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
Віск моделювальний фрезерний (код НК 024:2019-16189 Стоматологічний віск для відливання моделей)
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
Віск Стома моделювальний(код НК 024:2019-16189 Стоматологічний віск для відливання моделей)
Кількість
30 штуки
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
Гель травильний, 1 шпр. х 4 г (код НК 024:2019-36153 Стоматологічний травильний розчин)
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
ГЕМАЛАТ, гемостатична рідина для каналів, 20 мл (код НК 024:2019-48169 Засіб гемостатичний на основі желатину)
Кількість
3 упаковка
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
ГІПОХЛОРИТ 5% 100 мл (код НК 024:2019-45059 Дезінфікувальний засіб до гіпохлориту натрію)
Кількість
15 штуки
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
Гіпс медичний 40 кг.(код НК 024:2019-34800 Матеріал стоматологічний зліпочний гіпсовий)
Кількість
36 упаковка
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
Гіпс супер "Convertin Hart" 1 кг (код НК 024:2019-34800 Матеріал стоматологічний зліпочний гіпсовий)
Кількість
15 штуки
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
Джен Реліф гель для анестезії 5 мл (код НК 024:2019-38787 Кріогенний спрей, стоматологічний)
Кількість
20 штуки
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
ЕНДОКОРТ уп.5 (код НК 024:2019-36095 Матеріал пломбувальний ендодонтичний)
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
Ізокол 100 мл (код НК 024:2019-17844 Рідина для визначення артикуляції зубів)
Кількість
22 штуки
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
Ізоплен 500 мл (код НК 024:2019-17844 Рідина для визначення артикуляції зубів)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
Каріес-маркер "Ізумруд" (код НК 024:2019-60408Речовина барвник для виявлення карієсу зубів )
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
Цемент КетакЦем (код НК 024:2019-16704 Стоматологічний склойономірний цемент)
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
КРЕЗОЛАТ, антисептик для каналів, рідина 10 мл (код НК 024:2019-45058 Дезінфікувальний засіб перекису водню)
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
Латакрил С (код НК 024:2019-11171 Професійний набір для ремонту зубних протезів)
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
Маса альгінатна відбиткова (код НК 024:2019-35863 Матеріал зліпочний стоматологічний альгінантний)
Кількість
30 штуки
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
Маса альгінатна відбиткова "Spofa Ypeen" 800гр (код НК 024:2019-35863 Матеріал зліпочний стоматологічний альгінантний)
Кількість
30 штуки
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
Маса відбиткова "Упин"450 гр (код НК 024:2019-35863 Матеріал зліпочний стоматологічний альгінантний)
Кількість
44 штуки
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
Маса силіконова відбиткова "Coltene Speedex" (набор) (код НК 024:2019-35866 Силіконовий зліпочний матеріал для зубів)
Кількість
11 штуки
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
Маса силіконова відбиткова "Zhermack Zetaplus" (набор) (код НК 024:2019-35866 Силіконовий зліпочний матеріал для зубів)
Кількість
20 штуки
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
Матеріал плмбувальний ендодонтичний АН plus jet (код НК 024:2019-36095 Матеріал пломбувальний ендодонтичний)
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
Матеріал стоматологічний композитний зліпочний (код НК 024:2019-34799 Матеріал стоматологічний композитний зліпочний)
Кількість
32 упаковка
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
Паста "Кальцизоль С" для кореневих каналів (код НК 024:2019-16182 Зубна прокладка)
Кількість
7 штуки
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
Паста "Кальцизоль" для лікувальної прокладки (код НК 024:2019-36095 Матеріал пломбувальний ендодонтичний)
Кількість
7 штуки
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
Паста полірувальна (код НК 024:2019-38785 Стоматологічний відбілювач)
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
Пластмаса базисна "Villacryl H Plus" (код НК 024:2019-16727 Матеріал на основі ненаповненого полімеру для ремонту дентальних протезів)
Кількість
7 штуки
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
Пластмаса безбарвна (300 пор.+150жид.) (код НК 024:2019-16727 Матеріал на основі ненаповненого полімеру для ремонту дентальних протезів)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
Пластмаса для незнімного "Сінма М" (набор) (код НК 024:2019-16727 Матеріал на основі ненаповненого полімеру для ремонту дентальних протезів)
Кількість
7 штуки
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
Пластмаса для незнімного "Villacryl STC HOT" (код НК 024:2019-16727 Матеріал на основі ненаповненого полімеру для ремонту дентальних протезів)
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
Пластмаса для починок "Villacryl S" (код НК 024:2019-16727 Матеріал на основі ненаповненого полімеру для ремонту дентальних протезів)
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
Пластмаса Редонт ( 150 г. + 100 г. + 3 х 15 мл.) (код НК 024:2019-31787Набір для ремонту дентальних протезів, для домашнього використання)
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
Пластмаса Протакріл М (код НК 024:2019-16728 Смола для основи протезу)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
РЕЗОДОНТ (код НК 024:2019-36095 Матеріал пломбувальний ендодонтичний)
Кількість
2 упаковка
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
Склоіномерний цемент (код НК 024:2019-16704 Стоматологічний склойономірний цемент)
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
Терафіл-21(хім.композит) (код НК 024:2019-35876 Комплект стоматологічного матеріалу, композитний відновлювальний матеріал)
Кількість
8 упаковка
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
ТРІМГЕЛЬ, для обробки і розширення каналів, 3 мл (код НК 024:2019-45233 Матеріал для розширення кореневого каналу)
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
ТРІМЛАТ, рідина для обробки каналів, 10 мл (код НК 024:2019-45058 Дезінфікувальний засіб перекису водню)
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
Фотополімерний пломбувальний матеріал в шпр. Esthet•X® HD (код НК 024:2019-36095 Матеріал пломбувальний ендодонтичний)
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
Фторкальцит Д (гель з вмістом фтору) (код НК 024:2019-42341 Гель з вмістом фтору)
Кількість
6 упаковка
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
Цемент для фіксації (код НК 024:2019-31989 Речовина цементуюча для кріплення пристосувань до стоми)
Кількість
6 упаковка
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
Цемент склоіномерний "Іонолат" (код НК 024:2019-16704 Стоматологічний склойономірний цемент)
Кількість
27 упаковка
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
Цемент цинк-фосфатний "Адгезор" (код НК 024:2019-16710 Стоматологічний цемент на основі фосфату цинку)
Кількість
15 упаковка
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
ESComp 100 Kit - наногібрідний матеріал , набір 5шпр. х 4 г, , адгезив 5 мл, трав. гель (код НК 024:2019-36095 Матеріал пломбувальний ендодонтичний)
Кількість
2 упаковка
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
EsFlov - наногібрідний текучій матеріал , шпр 2 г (код НК 024:2019-35876 Комплект стоматологічного матеріалу, композитний відновлювальний матеріал)
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
KAVITAN PLUS набір А3: 15 г + 15мл (код НК 024:2019-16704 Стоматологічний склойономірний цемент)
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті
Губка гемостатична SURGISPON 20*20*0,7 (код НК 024:2019-59235 Губка гемостатична компрессійна для зовнішнього застосування)
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м.Полтава, вул.Шевченка, 23, склад академії
На карті