-
Відкриті торги
-
КЕП
Рекламні та маркетингові послуги ДК 021:2015 – 79340000-9 (Послуги з розміщення реклами в мережі інтернет, направлені на протидію негативної інформації про місто)
132 999.00
UAH без ПДВ
Номер:
02bf82b28dc04504939db550134a98ba
Ідентифікатор договору:
UA-2020-05-27-006058-b-a1
Замовник:
Виконавчий комітет Бердянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02140805
-
Контактна особа:
Лаба Лариса Петрівна +380615347348 tenderbrd@bmr.gov.ua
-
Адреса:
71100, Україна, Запорізька область, місто Бердянськ, пл. Єдності, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "ПЕТРЕНКО ІВАН МИКОЛАЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3107802398
-
Контактна особа:
Лілія Вашатко +380508085738 liliyav1310@gmail.com
-
Адреса:
07451, Україна, Київська область, Броварський район, село Красилівка, ВУЛИЦЯ ЕНЕРГЕТИКІВ, будинок 8, квартира 8
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
1
Дата підписання:
01.07.2020 00:00
Період дії договору:
01.07.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
132 999.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
132 999.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Рекламні та маркетингові послуги ДК 021:2015 – 79340000-9 (Послуги з розміщення реклами в мережі інтернет, направлені на протидію негативної інформації про місто)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020