-
Відкриті торги
-
КЕП
Вершкове масло (масло вершкове)
265 680.00
UAH з ПДВ
Номер:
080529ff2fd64ba7bc6c1bc5a786dd96
Ідентифікатор договору:
UA-2020-05-15-003462-b-c1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Маріупольський міський протитуберкульозний диспансер"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05493183
-
Контактна особа:
Воронова Галина Юріївна +380629222561 galinavoronova1964@gmail.com
-
Адреса:
87502, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, вул. Пашковського,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ЛІБРА-ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43090291
-
Контактна особа:
Лукашов Євген Васильович +380505051077 libragrup19@gmail.com
-
Адреса:
87537, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, Донецька область, місто Маріуполь, вулиця Купріна, будинок 10, приміщення 129
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Номер договору:
Л-Г/2020-342
Дата підписання:
22.06.2020 00:00
Період дії договору:
22.06.2020 00:00 - 31.03.2021 23:59
Сума договору:
265 680.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 44 280.00 UAH)
Оплачено:
222 893.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 37 148.83 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вершкове масло (масло вершкове)
Кількість
1640 кілограм
Період постачання
до 29.12.2020
Внесені зміни
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
0a81edeff1764793b814db7e85783c9b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії договору достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20% суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
29.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано