-
Відкриті торги
-
КЕП
Матеріали
338 422.77
UAH без ПДВ
Номер:
9d2be3d536264e91a22237fba5b48b54
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-27-001386-b-c1
Замовник:
ДНЗ "Краматорське ВПМУ""
×
-
Код ЄДРПОУ:
37850444
-
Контактна особа:
Мазанова Ганна Олександрiвна +380626469141 dnz-kvpmu@ukr.net http://kvpmy.com.ua
-
Адреса:
84306, Україна, Донецька область, Краматорськ, вул. Дніпровська (Дніпропетровська) 7-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "БУТНАР ЄВГЕН ВОЛОДИМИРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3513202411
-
Контактна особа:
Євген Бутнар +380504322722 slavgoldgate@gmail.com
-
Адреса:
84182, Україна, Донецька область, Слов'янський район, місто Миколаївка, ВУЛИЦЯ 50 РІЧЧЯ СЛОВ'ЯНСЬКОЇ ТЕС, будинок 33, квартира 137
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Номер договору:
32
Дата підписання:
05.06.2020 00:00
Період дії договору:
05.06.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
338 422.77 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Матеріали
Кількість
9 найменувань
Період постачання
до 30.05.2020
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
ac2cefdbcf654b1aa1e631430ef3b287
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення якості предмета закупівлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
05.06.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
b3b07f5db35744b2a7c4080f740bb8c7
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв`яку з покращенням кості предмета закупівлі
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
18.06.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
2fbb59974b87431490f915a6f676c278
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення якості предмета закупівлі
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
30.06.2020 00:00
Статус:
Опубліковано