-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Миру в смт Немішаєве, Бородянського району, Київської області
1 852 915.27
UAH з ПДВ
Номер:
ff77365396df45eb83459bd9cbe67811
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-17-001514-b-c1
Замовник:
Департамент регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
21467647
-
Контактна особа:
Юлія Василівна +380442067433 drrgkh_tender@ukr.net http://www.drrzkg-koda.gov.ua
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ДЕКС СІТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41378037
-
Контактна особа:
Олена Філатова +380677034073 dexcity2018@gmail.com
-
Адреса:
01014, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЗВІРИНЕЦЬКА, будинок 63
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Номер договору:
№211-20
Дата підписання:
19.06.2020 11:00
Період дії договору:
19.06.2020 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
1 852 915.27 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 308 819.21 UAH)
Оплачено:
1 852 915.15 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 308 819.19 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Миру в смт Немішаєве, Бородянського району, Київської області
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2021
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
9bd873de3a3c4751b43b2e8c38332b1a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Договірна ціна
Номер додаткової угоди:
_
Дата внесення змін до договору:
19.06.2020 16:19
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
ec5c9e0e47634192a1c1cbdc65404728
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення якості предмета закупівлі за умови, що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі
Номер додаткової угоди:
№ 1 від 17.08.2020
Дата внесення змін до договору:
17.08.2020 12:03
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
d849d26165374cc7a8f0f7491d10221a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв'зку з механічною помилкою в Додатку 3-20 до Договору 211-20, викладаємо правильну редакцію
Номер додаткової угоди:
№1
Дата внесення змін до договору:
17.08.2020 17:11
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
6db9259f8615463d905d5bc185237a82
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення якості предмета закупівлі за умови, що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі
Номер додаткової угоди:
№ 1
Дата внесення змін до договору:
17.08.2020 17:35
Статус:
Опубліковано
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
d43d59fbc9744bf4b430b4de1a079568
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку
Номер додаткової угоди:
№ 2
Дата внесення змін до договору:
23.12.2020 10:55
Статус:
Опубліковано