-
Відкриті торги
-
КЕП
Папір санітарно-гігієнічного призначення (підгузки для дорослих)
299 990.55
UAH з ПДВ
Номер:
33f9894e370d4c0d991a8234375cc4d0
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-30-001994-b-c1
Замовник:
Державна реабілітаційна установа "Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю "Віра, надія, любов"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38189050
-
Контактна особа:
Андрій Задвірний +380509164807 vira.nadija.ljubov@ukr.net
-
Адреса:
60523, Україна, Чернівецька область, Герцаївський р-н, с. Банчени
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "БЕМБІКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39518480
-
Контактна особа:
Софія Мазур +380671880882 bembiks.torg@gmail.com
-
Адреса:
21000, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ЯНГЕЛЯ, будинок 58
Класифікатор ДК 021:2015:
33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначенняАналіз за цим CPV
Номер договору:
39/20V
Дата підписання:
01.06.2020 09:36
Період дії договору:
01.06.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
299 990.55 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 49 998.42 UAH)
Оплачено:
299 990.55 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 49 998.42 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підгузки для дорослих
Кількість
21258 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
60523, Україна, Чернівецька область, с.Банчени, Герцаївського району, урочище Вознесенське
На карті