-
Відкриті торги
-
КЕП
придбання елементів благоустрою для господарських майданчиків
придбання елементів благоустрою для господарських майданчиків
444 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
907398c04eed4cfba47b78a594a439e1
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-16-001133-c-b1
Замовник:
Департамент житлового господарства Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03366078
-
Контактна особа:
Приходько Оксана +380577252650 oksanakotprihodko@gmail.com
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська область, Харків, майдан Конституції, 16, каб.4, м. Харків
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП ТАРОВСЬКИЙ Є.О.
×
-
Код ЄДРПОУ:
3275605835
-
Контактна особа:
ФОП ТАРОВСЬКИЙ Є.О. +380955434384 teoprom89@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 63401, Харківська обл., Зміївський район, селище Бутівка, ВУЛИЦЯ ЗМІЇВСЬКА, будинок 27А
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Опис:
придбання елементів благоустрою для господарських майданчиків
Номер договору:
308/8/20
Дата підписання:
25.05.2020 00:00
Період дії договору:
25.05.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
444 500.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
444 500.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
придбання елементів благоустрою для господарських майданчиків
Кількість
263 штуки
Період постачання
до 20.06.2020
Місце постачання
61000, Україна, Харківська область, Харків, за адресами, вказаними Замовником
На карті