-
Відкриті торги
-
КЕП
Створення комфортних умов освітнього середовища в ОЗНЗ «Перемишлянська загальноосвітня школа-гімназія І-ІІІ ст.» (придбання шкільних меблів)
398 700.00
UAH без ПДВ
Номер:
b3c460f0034740148dd5a808dafc9c12
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-18-000270-c-c1
Замовник:
Відділ освіти Перемишлянської райдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144772
-
Контактна особа:
Костів Олександра Ярославівна +380326321260 peremyshlyany@ukr.net
-
Адреса:
81200, Україна, Львівська область, Перемишляни, вул. Привокзальна 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Яворська Вікторія Мар'янівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3696204964
-
Контактна особа:
Яворська Вікторія Мар'янівна +380734096410 yavorsckaviktoriya@i.ua
-
Адреса:
82073, Україна, Львівська область, Львівська область Старосамбірський район село Спас, Львівська область Старосамбірський район село Спас
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Номер договору:
74
Дата підписання:
20.05.2020 00:00
Період дії договору:
20.05.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
398 700.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
398 700.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Створення комфортних умов освітнього середовища в ОЗНЗ «Перемишлянська загальноосвітня школа-гімназія І-ІІІ ст.» (придбання шкільних меблів)
Кількість
1 найменувань
Період постачання
до 31.12.2020
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
d9f4e9a0c0d547c4ac77669cb37f69b6
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення якості предмета закупівлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
26.05.2020 00:00
Статус:
Опубліковано