-
Відкриті торги
-
КЕП
Верхній одяг різний (Сценічні костюми для зразкової хореографічної студії "Каприз" Центру культури і дозвілля міста Лиман)
310 820.00
UAH без ПДВ
Номер:
b27756e601bf48f2b84d1bed09fe3540
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-10-000856-c-a1
Замовник:
Відділ культури і туризму Лиманської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
00183590
-
Контактна особа:
Дрозд Тетяна Тихонівна +380626141482 limcult@ukr.net
-
Адреса:
84406, Україна, Донецька область, місто Лиман, вулиця Незалежності 17А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "СКІДАНОВА ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2730910148
-
Контактна особа:
Оксана Скіданова +380507343636,+380506518075 scene.kharkov@gmail.com
-
Адреса:
61107, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ВАСИЛЬЄВА, будинок 6
Класифікатор ДК 021:2015:
18230000-0 Верхній одяг різнийАналіз за цим CPV
Номер договору:
137
Дата підписання:
19.05.2020 00:00
Період дії договору:
19.05.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
310 820.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
310 820.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Верхній одяг різний (Сценічні костюми для зразкової хореографічної студії "Каприз" Центру культури і дозвілля міста Лиман)
Кількість
78 штуки
Період постачання
до 30.06.2020