-
Відкриті торги
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина) (ноутбук)
1 640 840.00
UAH без ПДВ
Номер:
345dc248dfb04826bb2eb413e7af660a
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-03-001675-a-a1
Замовник:
Комунальне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Житомирської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41931754
-
Контактна особа:
Тетяна Костюк 380412462620 t.kostiuk@likar.center http://likar.center
-
Адреса:
10020, Україна, Житомирська область, Житомир, майдан Визволення, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Галушкіна Олеся Михайлівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3014604285
-
Контактна особа:
Галушкіна Олеся Михайлівна +380986804434 leskp82@ukr.net
-
Адреса:
32300, Україна, Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, Вул. Лесі Українки, 17
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Номер договору:
205
Дата підписання:
14.05.2020 14:23
Період дії договору:
до 30.06.2020 00:00
Сума договору:
1 640 840.00 UAH без ПДВ
Причини розірвання договору:
Невиконання постачальником зобов'язань за договором
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ноутбук
Кількість
115 штуки
Період постачання
до 31.12.2020