• Відкриті торги
  • КЕП

Лічильники різні

«Код 38550000-5 відповідно до «Єдиного закупівельного словника» ДК 021:2015 (CPV:2008) (Лічильники різні)»

55 944.00 UAH з ПДВ
Номер: 880c309974c84a10b8675c47d51ef6ee
Ідентифікатор договору: UA-2020-03-12-001169-b-a1
Замовник: Маріупольська філія ДП «АМПУ»
Постачальник: ТОВ "ТД "Меотіда-М"
Класифікатор ДК 021:2015: 38550000-5 ЛічильникиАналіз за цим CPV
Опис: «Код 38550000-5 відповідно до «Єдиного закупівельного словника» ДК 021:2015 (CPV:2008) (Лічильники різні)»
Номер договору: 161-В-МАФ-20
Дата підписання: 06.05.2020 00:00
Період дії договору: 06.05.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору: 55 944.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 9 324.00 UAH)
Оплачено: 55 944.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 9 324.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лічильники різні
Код ДК 021:2015: 38550000-5 Лічильники
Кількість 2 лот
Період постачання 09.04.2020 - 31.12.2020
Місце постачання

Внесені зміни

    Номер: 1930b2e9aa3847ce9eb73ecb79bb5fd7
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Поліпшення якості предмета закупівлі
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 07.07.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
161_В-МАФ-20_доп._1 (1).pdf
p7s
sign.p7s