-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з просочування деревини (Проведення вогнезахисної обробки (просочення) дерев’яних конструкцій горищних приміщень)
141 445.00
UAH з ПДВ
Номер:
330524d2c9a646e981176dd9947d3203
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-19-001247-b-b1
Замовник:
Відділ освіти П'ятихатської райдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142520
-
Контактна особа:
Оксана Валерьевна Крижненко +380500558718 osvita_520@ukr.net
-
Адреса:
52100, Україна, Дніпропетровська область, П'ятихатський район, м. П'ятихатки, вул. Олександрійська, буд. 67
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ЕСКО-ІНЖИНІРІНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43105035
-
Контактна особа:
Ігор Андрієць +380503080513 eskoinzhyniring@gmail.com
-
Адреса:
38713, Україна, Полтавська область, Полтавський район, село Гожули, ВУЛИЦЯ СУПРУНІВСЬКА, будинок 13
Класифікатор ДК 021:2015:
77220000-8 Послуги з просочування деревиниАналіз за цим CPV
Номер договору:
394
Дата підписання:
22.05.2020 12:00
Період дії договору:
22.05.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
141 445.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 23 574.17 UAH)
Оплачено:
141 445.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 23 574.17 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з просочування деревини (Проведення вогнезахисної обробки (просочення) дерев’яних конструкцій горищних приміщень)
Кількість
6 послуга
Період постачання
21.04.2020 - 29.05.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Внесені зміни
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
d00e2620d77d4fe682b0f72d9bd6ae77
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження терміну надання послуг.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
26.05.2020 09:00
Статус:
Опубліковано