-
Відкриті торги
-
КЕП
Енергодарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 за адресою: Запорізька область, м. Енергодар, вул. Лісова, 21 - капітальний ремонт спортивного залу (коригування) ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (Код ДК 021:2015 – 45453000-7– Капітальний ремонт та реставрація)
1 490 688.00
UAH без ПДВ
Номер:
2050bd88d6e14fdea79959c0469114a8
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-24-004331-b-a1
Замовник:
Управління освіти Енергодарської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20520150
-
Контактна особа:
Попкова Євгенія Анатоліївна +380613931432 en.uo@ukr.net http://enuo.osvita.zp.ua
-
Адреса:
71503, Україна, Запорізька область, Енергодар, просп. Будівельників, б.21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПП ПЕРШОБУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
37122126
-
Контактна особа:
Олександр Мосунов 0505422306 pervostroy@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Запорізька область, 71500
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
227-20
Дата підписання:
27.04.2020 00:00
Період дії договору:
27.04.2020 00:00 - 25.12.2020 23:59
Сума договору:
1 490 688.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
1 490 688.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Енергодарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 за адресою: Запорізька область, м. Енергодар, вул. Лісова, 21 - капітальний ремонт спортивного залу (коригування) ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (Код ДК 021:2015 – 45453000-7– Капітальний ремонт та реставрація)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 01.09.2020