-
Відкриті торги
-
КЕП
Бензин А-95
323 520.00
UAH з ПДВ
Номер:
0a167df62f6148eb88da331f44fb6dc7
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-19-000802-b-b1
Замовник:
Донецький науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України
×
-
Код ЄДРПОУ:
25574914
-
Контактна особа:
Євгеній Яременко +380660557150,+380974548511 donetsk_ndekc@ukr.net
-
Адреса:
87515, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Георгіївська, 70
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "МОТТО КАРД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39711536
-
Контактна особа:
Надія Коссара +380968481966 nadezhda.kossara@motto.ua
-
Адреса:
01042, Україна, м. Київ, м.Київ, БУЛЬВАР МАРІЇ ПРИЙМАЧЕНКО, будинок 1/27, офіс 105
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
МК-001388
Дата підписання:
24.04.2020 09:00
Період дії договору:
24.04.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
323 520.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 53 920.00 UAH)
Оплачено:
323 520.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 53 920.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-95
Кількість
16000 літр
Період постачання
до 31.12.2020