-
Відкриті торги
-
КЕП
Деревина дров'яна непромислового використання
1 081 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
109641d74f9e48c39ca350db169010bf
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-20-002606-b-b1
Замовник:
Відділ освіти Роменської районної державної адміністрації Сумської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147813
-
Контактна особа:
Валентина Пакіна +380685347430 pvalentina77@bigmir.net http://rmn.sm.gov.ua
-
Адреса:
42070, Україна, Сумська область, Роменський р-н, с. Бобрик, вул. Київська, 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ДП "Роменське лісове господарство"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00992958
-
Контактна особа:
Ніна Панченко +380963622676 dplis-romny@ukr.net
-
Адреса:
42004, Україна, Сумська область, Ромни, вул. Сумська, 108
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Номер договору:
508
Дата підписання:
21.04.2020 09:52
Період дії договору:
21.04.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
1 081 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 180 166.67 UAH)
Оплачено:
1 081 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 180 166.67 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Деревина дров'яна непромислового використання 1 групи
Кількість
2300 метри кубічні
Період постачання
до 30.09.2020
Місце постачання
42000, Україна, Сумська область, згідно списку, заклади загальної середньої освіти Роменського району
На карті