-
Відкриті торги
-
КЕП
Підрізання дерев і живих огорож
322 998.99
UAH без ПДВ
Номер:
606c832bfc244180956d44b1af5cd3b7
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-11-000804-c-c1
Замовник:
Виконавчий комітет Старобільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04051833
-
Контактна особа:
Ковальов Анатолій Анатолійович +380646121990 misto.starobilsk@gmail.com
-
Адреса:
92703, Україна, Луганська область, СТАРОБІЛЬСЬК, вул. Центральна, 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ГАРАНТ ЕСТЕЙТС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38394787
-
Контактна особа:
ТОВ "ГАРАНТ ЕСТЕЙТС" +380986500773 garantesteyts@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 21027, Вінницька обл., місто Вінниця, ВУЛИЦЯ АНДРІЯ ПЕРВОЗВАННОГО, будинок 4, квартира 95
Класифікатор ДК 021:2015:
77340000-5 Підрізання дерев і живих огорожАналіз за цим CPV
Номер договору:
118
Дата підписання:
21.04.2020 11:00
Період дії договору:
21.04.2020 11:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
322 998.99 UAH без ПДВ
Оплачено:
322 998.99 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підрізання дерев і живих огорож
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
92703, Україна, Луганська область, СТАРОБІЛЬСЬК, територія міста Старобільськ
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
d6ff2debe6f2479abb1cf41da85b58bc
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сума договору відповідає ціні тендерної пропозиції переможця торгів і становить 322998,99 грн. без ПДВ.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
23.12.2020 16:05
Статус:
Опубліковано