-
Відкриті торги
-
КЕП
Бензин А 92 (ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти)
360 839.20
UAH з ПДВ
Номер:
8f4c892cc4464bcaaf87d8012b60891f
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-18-002615-b-b1
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
13559341
-
Контактна особа:
Олександр Рибченко +380682188227 gupfu@zt.pfu.gov.ua
-
Адреса:
10003, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. ОЛЬЖИЧА , 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОГ КАРД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42264086
-
Контактна особа:
Біб Юлія 380504342627, 380673614499,380412553281 yulya.bib@wog.ua
-
Адреса:
43010, Україна, Волинська область, Луцьк, вулиця Кременецька,38
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
K03T164/139
Дата підписання:
17.04.2020 10:00
Період дії договору:
17.04.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
360 839.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 60 139.86 UAH)
Оплачено:
360 839.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 60 139.86 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А 92 (Джерело фінансування закупівлі: Бюджет Пенсійного фонду України)
Кількість
19870 літр
Період постачання
до 31.12.2020
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
926fd831d4b84ca6a6b691b87deab659
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника.
Номер додаткової угоди:
140
Дата внесення змін до договору:
17.04.2020 12:00
Статус:
Опубліковано