-
Відкриті торги
-
КЕП
Паливні брикети
241 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
cce0b47df41748e0b75cca0327ebd8c2
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-12-000898-c-a1
Замовник:
Відділ освіти Білоцерківської райдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143643
-
Контактна особа:
Залізняк Лідія Володимирівна +380456353179 bcosvita@ukr.net
-
Адреса:
09117, Україна, Київська область, Біла Церква, вул.Ярослава Мудрого,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПрАТ "Вінницяоблпаливо"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01880670
-
Контактна особа:
Віталій +380674934878 vinoblpal@ukr.net
-
Адреса:
21021, Україна, Вінницька область, м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе, 122
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Номер договору:
113
Дата підписання:
21.04.2020 00:00
Період дії договору:
21.04.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
241 800.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 40 300.00 UAH)
Оплачено:
241 800.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 40 300.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паливні брикети
Кількість
110 тонни
Період постачання
до 01.09.2020
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
3ffa251092e1410b8fae82cca1ccb538
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
01.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
096306c0932f417d981b7e3a1dde4b3a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
1/1
Дата внесення змін до договору:
07.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано