-
Відкриті торги
-
КЕП
Код ДК 021:2015- 44310000-6 — Вироби з дроту (комплекти тимчасових огорож для проведення ремонтних робіт на проїжджій частині дороги)
З урахуванням змін викладених в додатковій угоді №1
2 908 400.00
UAH без ПДВ
Номер:
1feddc0674ab488c9bc40ee2b1bc7f01
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-11-003126-b-b1
Замовник:
КП "Харківські теплові мережі"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31557119
-
Контактна особа:
Валерій Олександрович Морозов +380577588535 morozov.v.a@hte.vl.net.ua http://hts.kharkov.ua
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. МЕФОДІЇВСЬКА, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ФОП Лісовський
×
-
Код ЄДРПОУ:
3036208374
-
Контактна особа:
Лісовський Віталій Іванович +380542795380 metalloizdelija2006@ukr.net http://metalograd.com.ua
-
Адреса:
42342, Україна, Сумська область, Сумський район, с. Косівщина вул. Шкільна, буд. 17, кв.12
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Опис:
З урахуванням змін викладених в додатковій угоді №1
Номер договору:
27042101
Дата підписання:
21.04.2020 10:22
Період дії договору:
21.04.2020 00:00 - 31.03.2021 00:00
Сума договору:
2 908 400.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
818 400.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплекти тимчасових огорож для проведення ремонтних робіт на проїжджій частині дороги
Кількість
1322 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
61100, Україна, Харківська область, місто Харків, проспект Петра Григоренка, 18Б
На карті
Внесені зміни
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
0adbc8a37d2f472bb9165abdab3fc737
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
23.12.2020 14:37
Статус:
Опубліковано