-
Відкриті торги
-
КЕП
«Реконструкція каналізаційної мережі в смт Чернігівка Чернігівського району Запорізької області на ділянці вул.Світла, вул.Бабенка, резервуар по провулку Новий, Чернігівський завод продтоварів, вул.Соборна, вул.Репіна до вул.Набережна»
6 138 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
229a0cf59a054a2d9e646a9b1bd2641d
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-10-000567-a-b1
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04054079
-
Контактна особа:
Ольга Мірошниченко +380612246542 mirolga180@gmail.com
-
Адреса:
69107, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, просп. Соборний, 164
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "БІЗНЕС АБСОЛЮТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40463854
-
Контактна особа:
Лисиця Олексій Анатолійович +380964274716 biznes-absolut@ukr.net
-
Адреса:
69001, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул.Перемоги, буд.2
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Номер договору:
15/04/20
Дата підписання:
17.04.2020 13:59
Період дії договору:
17.04.2020 00:00 - 30.06.2021 00:00
Сума договору:
6 138 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 023 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Реконструкція каналізаційної мережі в смт Чернігівка Чернігівського району Запорізької області на ділянці вул.Світла, вул.Бабенка, резервуар по провулку Новий, Чернігівський завод продтоварів, вул.Соборна, вул.Репіна до вул.Набережна»
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
71202, Україна, Запорізька область, Чернігівський район, смт Чернігівка, на ділянці вул.Світла, вул.Бабенка, резервуар по провулку Новий, Чернігівський завод продтоварів, вул.Соборна, вул.Репіна до вул.Набережна
На карті
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
3f17b7356eeb4404b83225d608dfd146
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна розділу 14 Договору, а саме реквізитів Генпідрядника (додатковий рахунок) у зв'язку із відкриттям рахунку у казначейській службі.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
21.05.2020 11:18
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
51eb0a0a86c745f688c3864f5c973e5a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Подовження строку дії договору до 30.06.2021р.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
24.12.2020 13:00
Статус:
Опубліковано