-
Відкриті торги
-
КЕП
Лабораторне обладнання та приладдя
1 299 148.00
UAH з ПДВ
Номер:
f7e4de1c2f814edf9a73b2d16c84a5c2
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-12-004090-b-b1
Замовник:
КП Комунальне підприємство «Нікопольська міська лікарня №1» Нікопольської міської ради»
×
-
Код ЄДРПОУ:
26238302
-
Контактна особа:
Попужайло Олена Юріївна +380994778065 ngb1@i.ua
-
Адреса:
53211, Україна, Дніпропетровська область, Нікополь, вул.50 років НЗФ 2а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ЛАБ-СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40939820
-
Контактна особа:
Кирило Гритченко +380672081559 tenders@lab-service.ua
-
Адреса:
02002, Україна, м. Київ, м.Київ,, ВУЛИЦЯ ФЛОРЕНЦІЇ, будинок 5, квартира 16
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Номер договору:
№ 18-042020/107
Дата підписання:
17.04.2020 00:00
Період дії договору:
17.04.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
1 299 148.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 84 990.99 UAH)
Оплачено:
1 299 148.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 84 990.99 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Коагулометр (чотириканальний напівавтоматичний прилад для аналізу гемостазу)
×
-
НК 024:2019:
56690 Напівавтоматичний лабораторний коагулометр IVD
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.07.2020
Аналізатор газів крові та електролітів.
×
-
НК 024:2019:
30847 Аналізатор крові / рН / електролітів / метаболітів
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.07.2020
Автоматичний біохімічний аналізатор для клінічних біохімічних досліджень
×
-
НК 024:2019:
56669 Біохімічний автоматичний аналізатор метаболічного профілю IVD, стаціонарний
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.07.2020
Автоматичний гематологічний аналізатор
×
-
НК 024:2019:
35476 Аналізатор гематологічний IVD, автоматичний
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.07.2020
Комплект одноканальних дозаторів змінного об'єму
×
-
НК 024:2019:
42875 Мікропіпетка механічна
Кількість
3 комплект
Період постачання
до 31.07.2020
Аналізатор сечі
×
-
НК 024:2019:
57860 Аналізатор сечі лабораторний ІВД, напівавтоматичний
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.07.2020