-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з організації харчування для загальноосвітніх закладів м.Дніпра
1 959 271.03
UAH без ПДВ
Номер:
79fc76a6440345d296c503afafc57afd
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-24-003266-c-b1
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "ЛІЦЕЙ МИТНО-ПОДАТКОВОЇ СПРАВИ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВО-ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ ПРИ УНІВЕРСИТЕТІ МИТНОЇ СПРАВИ ТА ФІНАНСІВ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36574474
-
Контактна особа:
Ірина Чернецька +380675645314 chernetskaya-i@i.ua
-
Адреса:
49126, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Космодромна, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "КОНТРАКТ ПРОДРЕЗЕРВ 5"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35601826
-
Контактна особа:
Ганна Авілко +380676344888 kontraktprodrezerv5@i.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, ВУЛИЦЯ ДНІПРОСТАЛІВСЬКА, будинок 1
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Номер договору:
0804/2020
Дата підписання:
08.04.2020 17:01
Період дії договору:
08.04.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
1 959 271.03 UAH без ПДВ
Оплачено:
1 007 412.56 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації харчування для загальноосвітніх закладів м.Дніпра
Кількість
45343 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Внесені зміни
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
311c095ea48245eca75e9d5628ef233d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку договору у зв'язку з тим що тендер на закупівлю послуг з харчування 2021 рік не відбувся.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
30.12.2020 14:53
Статус:
Опубліковано