• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги з cтрахування членів добровільної пожежної дружини

978.50 UAH без ПДВ
Номер: f6cdb80cbd4a430cabb7cd89500d1058
Ідентифікатор договору: UA-2020-02-28-001532-a-b1
Замовник: АТ "Укрпошта" в особі дирекції оброблення та перевезення пошти
Постачальник: ТДВ "СК "ЕКСПО СТРАХУВАННЯ"
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Номер договору: 11-30
Дата підписання: 06.04.2020 09:00
Період дії договору: 13.04.2020 00:00 - 12.04.2021 00:00
Сума договору: 978.50 UAH без ПДВ
Оплачено: 978.50 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з cтрахування членів добровільної пожежної дружини
Код ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги
Кількість 17 послуга
Період постачання 01.05.2020 - 30.04.2021
Місце постачання 03999, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Георгія Кірпи, 2 На карті