-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з прибирання (послуги з прибирання приміщень та прибудинкової території філії ПАТ «НСТУ» «Львівська регіональна дирекція»)
299 898.61
UAH без ПДВ
Номер:
b4c398424fc2496988cddbbe9f52cba7
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-11-004597-b-b2
Замовник:
ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ""ЛЬВІВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40020216
-
Контактна особа:
Оксана Гузьо +380971654402 lodtrkor@gmail.com http://lodtrk.org.ua
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Високий Замок, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "КЛІНІНГ ПРО СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37655920
-
Контактна особа:
Оксана Ткач +380689272077 oksana.tkach@cleaning-pro.com.ua
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ САХАРОВА, будинок 37
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Номер договору:
35
Дата підписання:
30.03.2020 17:40
Період дії договору:
30.03.2020 00:00 - 28.02.2021 00:00
Сума договору:
299 898.61 UAH без ПДВ
Оплачено:
299 898.61 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з прибирання(послуги з прибирання приміщень та прибудинкової території філії ПАТ «НСТУ» «Львівська регіональна дирекція»)
Кількість
1 послуга
Період постачання
16.03.2020 - 31.12.2020
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
a5974ac998014b28b1741f4405493767
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення якості предмета закупівлі за умови, що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
15.04.2020 12:21
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
f560a727858e4f32a2cdb8cdb01883e5
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
16.12.2020 17:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
aa3aea64b5064d508c2721e974d0fbe6
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
30.12.2020 12:00
Статус:
Опубліковано
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
c640533d342e4954b0b704fc05754a3b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку, визначення 20 % вартості послуг на 2021 рік
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
29.01.2021 12:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
4665b89d5cea41769b3daef1d752cfcc
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
визначення вартості договору разом із сумою 20 % угоди на 2021 рік із врахуванням фактичного обсягу наданих послуг
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
24.11.2021 17:00
Статус:
Опубліковано